H-3032 Apc, Vasút utca 1. és Ipari park 1. | Porta: +36 37 999 740 | +36 37 999 700 | info@csabacast.hu

  • Magyar
  • Deutsch
  • English

Anyagmozgató

Munkavégzés:
Teljes munkaidős – 8 órás; 3 műszakos munkarend
Munkakör betöltésének minimum feltétele:

Középfokú végzettség
Kézi anyagmozgatásban szerzett gyakorlat
Önálló munkavégzés, rugalmasság,
Precizitás, pontos, szabálykövető munkavégzés
Targonca vezetői jogosítvány előny

Feladatok:
  • A gyártási tevékenységhez szükséges anyagok biztosítása
  • A késztermékek raklapon történő átmozgatása a megfelelő területre
  • A készáruraktár és a csomagolóanyag tárolók rendjének biztosítása
  • Belső anyagmozgatás
Elvárások, szükséges képesítések:
  • Középfokú végzettség
  • Kézi anyagmozgatásban szerzett gyakorlat
  • Önálló munkavégzés, rugalmasság,
  • Precizitás, pontos, szabálykövető munkavégzés
  • Targonca vezetői jogosítvány előny
Amit kínálunk:
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkaruha, védőruha, védőeszköz biztosítása
  • Cafeteria
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Törzsgárda anyagi elismerés már 3 év után
  • Utazási költségtérítés

A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt xls xlsx ods.
Amennyiben nem áll rendelkezésére feltölthető önéletrajz, itt is leírhatja bemutatkozását.
CAPTCHA
Ez a kérdés teszteli, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.
Kép CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.

Referenciák