H-3032 Apc, Vasút utca 1. és Ipari park 1. | Porta: +36 37 999 740 | +36 37 999 700 | info@csabacast.hu

  • Magyar
  • Deutsch
  • English

Minőségbiztosítás - Auditor

Munkakör betöltésének minimum feltétele:

Műszaki végzettség
Minőségügyi tapasztalat
Tárgyalóképes német v. angol nyelvtudás

Feladatok:
  • Belső folyamatauditok lebonyolítása
  • Belső termékauditok lebonyolítása
  • Beszállítói auditok elvégzése
  • Jegyzőkönyvek készítése
  • Intézkedési tervek készítése és követése
  • Minőségirányítási rendszer felügyelete, fejlesztése – IATF 16949 / ISO 9001
Elvárások, szükséges képesítések:
  • Műszaki végzettség
  • Minőségügyi tapasztalat
  • Tárgyalóképes német v. angol nyelvtudás
Előnyt jelent:
  • Mérnöki végzettség
  • Alumínium nyomásos öntésben jártasság
  • Több éves auditori tapasztalat
  • IATF 16949 belső- és beszállítói auditor végzettség
  • VDA 6.3 auditori végzettség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Prémium- és jutalomrendszer
  • Cafeteria
  • Útiköltségtérítés

A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt xls xlsx ods.
Amennyiben nem áll rendelkezésére feltölthető önéletrajz, itt is leírhatja bemutatkozását.
CAPTCHA
Ez a kérdés teszteli, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.
Kép CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.

Referenciák