H-3032 Apc, Vasút utca 1. és Ipari park 1. | Porta: +36 37 999 740 | +36 37 999 700 | info@csabacast.hu

  • Magyar
  • Deutsch
  • English

Tervezőmérnök

Munkakör betöltésének minimum feltétele:

Gépészmérnöki / Mechatronikai mérnöki végzettség (BSc, MSc)
Fejlesztői, tervezői tapasztalat előny
CATIA és/vagy ProE/Creo tervezőszoftver ismerete
Egyéni és csapatban történő problémamegoldás
Jó alkalmazkodó képesség
Felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság
Kreatívitás
Pályakezdők jelentkezését is várjuk
Angol és/vagy német legalább középfokú nyelvtudás írásban és szóban

Feladatok:
  • 3D alkatrészmodellezés, fejlesztési projektek koordinálása (CAD, FEM)
  • műszaki dokumentációk készítése, ellenőrzése
  • rajzi és 3D design változtatások, módosítások koordinálása
  • ellenőrző készülékek tervezése
  • mérési jegyzőkönyvek kiértékelése
  • prototípus- és próbagyártások előkészítése, felügyelete
  • próbatesztek, anyagvizsgálatok előkészítése és kiértékelése
  • szoros együttműködés a minőségüggyel, termeléssel, külső alvállalkozókkal
  • kapcsolattartás a vevőkkel műszaki témákban
  • a termék életútjának a végig kísérése a terv megszületésétől a szériagyártásig
Elvárások, szükséges képesítések:
  • Gépészmérnöki / Mechatronikai mérnöki végzettség (BSc, MSc)
  • Fejlesztői, tervezői tapasztalat előny
  • CATIA és/vagy ProE/Creo tervezőszoftver ismerete
  • Egyéni és csapatban történő problémamegoldás
  • Jó alkalmazkodó képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság
  • Kreativitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol és/vagy német legalább középfokú nyelvtudás írásban és szóban
Amit kínálunk:
  • Modern termelői környezet, új telephely
  • Fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Kiszámítható és rugalmas munkaidő
  • Fiatalos környezet, innovatív gondolkodásmód

A fájlok mérete legfeljebb 2 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok: gif jpg jpeg png txt rtf pdf doc docx odt xls xlsx ods.
Amennyiben nem áll rendelkezésére feltölthető önéletrajz, itt is leírhatja bemutatkozását.
CAPTCHA
Ez a kérdés teszteli, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.
Kép CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.

Referenciák